pershi napisał(a):

Jeszcze ciekawostka:
Z Legią wygraliśmy na jesieni 4:0.
Z Amiką przegraliśmy na jesieni 1:4.
Na 99% nie przegramy w Warszawie 0:5, czyli nawet w przypadku porażki 1:5 mamy lepszy bilans.
Z kolei niestety przyjmijmy że na 70% nie wygramy z Amiką 3:0 albo wyżej. Więc tu prawdopodobnie bilans będzie na minus.
Czyli można przyjąć że nad Legią mamy "12,5" punktu przewagi.
Wrończanie natomiast tracą aktualnie "11,5" punktu.
Tak na chłopski rozum, jakby gdzieś był błąd to poprawcie
|
Nie ma sensu tak rozprawiać o tych meczach,bo już dzisiaj ani Lech ani Legia nie wygra.
