kacpergawlo napisał(a):

|
Toć tyle sobie wygooglowałem. Jako, że nie jest to napastnik to brak goli nie jest dla mnie mocny argumentem, może miał słabsze pół roku - rok (wiadomo jak Cypr działa na graczy)? Nie jest jakoś bardzo stary (30 nawet nie ma) to może dzięki Maaskantowi wróciłby do formy z czasów Feye, czy nawet Vittesse.
|
już jeden Pan miał wracać- Nourdin Boukhari się nazywa, nie mówię nie- dać kontrakt na pół roku i później można gadać; a co do odejść z AELu to ten pan:
http://www.transfermarkt.de/en/mike-...eler_4521.html
odchodzi razem z nimi, nie tak dawno podstawowy podstawowy gracz Groningen a dawniej nawet PSV
Stasiek coś kręci ja wam mówię
