Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9154
Stary 23.04.2011, 12:47
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Toć tyle sobie wygooglowałem. Jako, że nie jest to napastnik to brak goli nie jest dla mnie mocny argumentem, może miał słabsze pół roku - rok (wiadomo jak Cypr działa na graczy)? Nie jest jakoś bardzo stary (30 nawet nie ma) to może dzięki Maaskantowi wróciłby do formy z czasów Feye, czy nawet Vittesse.
już jeden Pan miał wracać- Nourdin Boukhari się nazywa, nie mówię nie- dać kontrakt na pół roku i później można gadać; a co do odejść z AELu to ten pan:

http://www.transfermarkt.de/en/mike-...eler_4521.html

odchodzi razem z nimi, nie tak dawno podstawowy podstawowy gracz Groningen a dawniej nawet PSV


Stasiek coś kręci ja wam mówię
Odpowiedz cytując