Wiśle brakowało gry po ziemi w pole karne. Co dawały dośrodkowania (57 xD) skoro brakowało zawodnika który by te piłki potrafił zamienić na bramkę lub chociaż strącić do wbiegających zawodników... Mały czy Żuraw nie potrafią grać głową... brakowało Genkova który może nie ma świetnej skuteczności ale ile piłek potrafił głową zbić kolegom w poprzednich meczach

tak niestety jest... ale Maaskant powinien wpajać gre po ziemi do pola karnego... po co grać 2 minuty po ziemi skoro i tak w końcu zejdzie się na skrzydło by dośrodkować
Tsvetan wracaj i gramy bo przed nami ważne mecze;D