Vw Passat - wbrew mojej wcześniejszej odpowiedzi w tym samochodzie na diesla warto się skusić, najbardziej niezniszczalną jednostką jest 1.9. 90 KM i 110 KM na pompie. Regeneracja turbo w razie czego ok. 600 zł a przede wszystkim są o wiele mniej wrażliwe na paliwo. Nie oznacza to co prawda, że możesz wlać tam Kujawskiego z pierwszego tłoczenia ale nie będziesz się stresował przy każdym tankowaniu iż po 1 km od wyjechania ze stacji na desce pojawi Ci się komunikat "stop" lub "car failure".
Co do zawieszenia to jest ono wielowahaczowe. Na polskich drogach spisuje się średnio ponieważ liczne dziury szybko odbijają piętno na ich wytrzymałości. Nie mniej jednak części są łatwo dostepne i relatywnie tanie. Za komplet wahaczy powinieneś się zmieścić w 1,5 kPLN. Jak dodasz robotę to kompletny remont zawiechy powinien się zamknąć w kwocie 2 kPLN.
Audi to to samo co Passat w kwestii zawieszenia i silnika. I to i to też kradną na potęgę a kupić zadbany egzemplarz jest bardzo ciężko.