ja z 7dmiu kont zamówilem z każdego po bodajże 76biletów... czyli do kupy 7x76 jest 532 bilety... to na pewno nie są formularze, jedyne co to mogą to być ewentualne bilety, które jeszcze możemy wylosować, a z tamtych losowań już zostalismy odrzuceni... bo faktycznie 50 biletów to co najmniej dziwne
