Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11226
Stary 23.04.2011, 11:14
Zauważyłem taką dosyć ciekawą rzecz, że kiedy gramy mniej więcej w tym samym czasie co Jagiellona (mecze u siebie) to zazwyczaj padają wyniki korzystne dla nas tzn. Wisła wygrywa, Jagiellonia traci punkty.

Tak było w 10 kolejce ekstraklasy, kiedy graliśmy z Lechią i wygraliśmy z nimi 5:2, a Jagiellonia przegrała 4:1 z Widzewem. W 18 kolejce wygraliśmy 2:0 z Widzewem, a Jagiellonia przegrała z Lechią Gdańsk 2:1.

Niby do trzech razy sztuka, ale...

Coś czuje, że w sobotę zdobędziemy komplet punktów z Górnikiem, a Polonia urwie punkty Jadze.
Odpowiedz cytując