Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 23.04.2011, 10:41
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
To gratulacje dla wszystkich, ktorzy zostali wylosowani .

btw. mamy bogatych forumowiczow...jak wy wykupicie te 50 biletow ? Kilka(jezeli nie kilkanascie) tys euro lekka reka.
Z wszystkimi opłatami za 56 wejściówek mam do zapłaty około 2 tys euro a tak dokładnie to 2040 euro.
Odpowiedz cytując