http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ryw...wiadomosc.html - haha

...Ludzie Dyzmy nie potrafia nawet zorganizowac rywala w oficjalnym terminie FIFA

. Nie mowiac juz o tym, ze nikt nie chce grac z ta zalosna reprezentacja Smudy(nie Polski...nie mylic tych dwoch pojec) i trudno sie dziwic, bo Franciszek doprowadzil nas do ktorego miejsca w rankingu FIFA

Ciezko nas nawet znalezc. Gdzie te sprawdziany z Francja, Niemcami, Anglikami, Wlochami czy tez rewanz z Hiszpania? Ja chce zobaczyc co przez 1,5 roku zbudowal nasz genialny coach.