Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9152
Stary 23.04.2011, 10:18
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie tego Pana? http://www.transfermarkt.de/de/mariu...ler_14934.html
W Polsce trochę zapomniany, z ogromnym jak na Polaka doświadczeniem, wciąż w dobrej formie, w kontekście LM byłby świetnym wzmocnieniem.
następny Krzynówek... facet ma w *uj kasy, obecnie też dostaje nie mało, 32 lata na karku i on ma umierać za Wisłę ?
Odpowiedz cytując