Jaroo1 napisał(a):

|
Juz było duzo o tym pisane. Ja sadze ze jak wystapi on w kadrze to wiele osob straci szacunek i "pociag" do tej kadry
|
Do tej kadry i tak już wiele osób straciło pociąg i szacunek, bo to co wyprawia Franciszek z powołaniami oraz tym futbolem na tak, zniechęci nawet zagorzałych fanów piłki nożnej w Polsce. Żyda może już przemycili do kadry to i czarnoskórą biedronkę też przemycą.