Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18204
Stary 23.04.2011, 09:24
^^
Te próbki są tam od lat, nic nowego.
Przetarg na elewacje będzie organizowany przez ZIKiT, czy miasto zwali robienie elewacji na przyszłego operatora? Wiadomo coś na ten temat?

Z lotu ptaka nasza twierdza bardzo ładnie się prezentuje. (drogi dojścia od Reymonta wyglądają jak pole minowe) Nasz stadion ma to coś!
Odpowiedz cytując