|
^^
Te próbki są tam od lat, nic nowego.
Przetarg na elewacje będzie organizowany przez ZIKiT, czy miasto zwali robienie elewacji na przyszłego operatora? Wiadomo coś na ten temat?
Z lotu ptaka nasza twierdza bardzo ładnie się prezentuje. (drogi dojścia od Reymonta wyglądają jak pole minowe) Nasz stadion ma to coś!
|