marcin19876 napisał(a):

Myślę ze większość kibiców się ze mną zgodzi jeśli przedstawię następuję zestawienie:
Zawodnicy odchodzący:
Wojciech Ł. - korupcja
Boukhari - koniec wypożyczenia
Branco - koniec umowy
Rios - koniec wypożyczenia
Sivakov - koniec wypożyczenia
Żurawski - koniec umowy
Garguła - sprzedaż lub wypożyczenie
Kowalczyk - sprzedaż lub wypożyczenie
Zawodnicy pozostawieni:
Chavez - wykupić
Cikos - wykupić
Zawodnicy do klubu:
lewy obrońca
prawy obrońca
ofensywny środkowy pomocnik ( drugi Melikson)
skrzydłowy
napastnik
Zawodnicy CI powinni być na takim poziomie aby odrazy móc wskoczyć po podstawowej 11. Tylko takie działania sprawią ze w końcu będziemy dochodzić do sytuacji w której będziemy mieli w miarę wyrównaną cała drużynę.
|
Który to ten Kowalczyk? Nowy jakiś?
