|
Pytam się jako kierowca pierwszego autka w życiu.Jestem posiadaczem Opel Vectra B 1.6 V mój najlepszy kolega radzi mi abym lał Ukraińską benzynę, bo on też leje i nie ma problemów tyle,że on też posiada opla,lecz wersję A.A jeden kolega mówił, że mogą pójść wtryski.Jak to się ma?
|