Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#667
Stary 23.04.2011, 08:50
Sivakov nie jest kreatywnym graczem, w tym meczu nie mozna mu wiele zarzucic, w poprzednich gral gorzej, ale to nie zawodnik ktory robi różnicę. Zresztą jest to piłkarz, którego nie potrzebujemy, mamy na jego pozycje innych (Melikson, Wilk, Sobol, Jirsak, Guła, Miączynski, brud, itp.). Jest to niby bardziej kreatywny piłkarz niż Wilk i Sobol, ale wole aby gral na dp Wilk i Sobol, a do przodu Jirsak, Guła lub Melikson.
Jak Sivakov gra to zawsze boje sie o srodek, od poczatku zastanawialem sie po co on zostal sprowadzonony, jesli jest dobry to dlaczego bez opcji pierwokupu, jesli zly to po co nam?! Sadziłem, że to wal z menadzerem na kase Wisly. Ale Iwan ostatnio napisale w weszlo, ze Sivakov byl w pakiecie z Pereiko. Wg mnie powinien siedziec na lawce, nie da Wisle wiele w ofensywie, w defensywie znow sa lepsi od Niego.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.04.2011 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując