Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pershi
Junior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11224
Stary 23.04.2011, 08:08
Jeszcze ciekawostka:

Z Legią wygraliśmy na jesieni 4:0.

Z Amiką przegraliśmy na jesieni 1:4.


Na 99% nie przegramy w Warszawie 0:5, czyli nawet w przypadku porażki 1:5 mamy lepszy bilans.
Z kolei niestety przyjmijmy że na 70% nie wygramy z Amiką 3:0 albo wyżej. Więc tu prawdopodobnie bilans będzie na minus.

Czyli można przyjąć że nad Legią mamy "12,5" punktu przewagi.
Wrończanie natomiast tracą aktualnie "11,5" punktu.

Tak na chłopski rozum, jakby gdzieś był błąd to poprawcie
Odpowiedz cytując