Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11222
Stary 23.04.2011, 07:21
Chyba wszystkie druzyny musiałyby dostawac prezenty od naszych pilkarzy i stawiac autobus w bramce by tak grajaca Wisła jak ze Slaskiem zaczela przegrywac kolejne mecze. Zagralismy chyba jedno z lepszych spotkan majac duzego pecha i to jest przyczyna porazki.
Odpowiedz cytując