|
Chyba wszystkie druzyny musiałyby dostawac prezenty od naszych pilkarzy i stawiac autobus w bramce by tak grajaca Wisła jak ze Slaskiem zaczela przegrywac kolejne mecze. Zagralismy chyba jedno z lepszych spotkan majac duzego pecha i to jest przyczyna porazki.
|