Temat
:
Transfery - Zagranica
Wyświetl pojedynczy post
żogaiła
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
297
22.04.2011, 22:49
Kiedyś (chyba za Petrescu) ponoć ten Hulk był w orbicie naszych zainteresowań. Podobnie zresztą jak Dzeko, zanim trafił do Wolfsburga.
Dziś obaj w sumie kosztują ponad 100 mln Euro
))
żogaiła
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do żogaiła
Znajdź inne posty napisane przez żogaiła