Wyświetl pojedynczy post
wolski413
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6115
Stary 22.04.2011, 22:24
mam jedno pytanie po co była zmiana loga pzpn jak to i tak ich nie zmieni w oczach kibiców.... pieniądze wyrzucone w błoto... niestety smuda nie zostanie zwolniony bo nie ma w Polsce żadnego innego trenera który mógł by to objąć a na zagranicznego trenera nie ma szans niestety ..... a co wy na to że arboleda najprawdopodobniej wystąpi w NASZEJ kadrze w meczu z francją
Odpowiedz cytując