|
Troaore odejdzie po tym sezonie z Lechii. a co do transferów między klubami ekstraklasy to nie ma na co liczyć... Polscy prezesi powinni sie stuknąć w głowę... nie dość że większość "piłkarzy"w Polsce jest przepłacana to na dodatek ceny są wygórowanie na maksymalnym poziomie niestety to juz nie te czasy kiedy Głowacki przechodził na normalnych warunkach do Wisły
|