Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 22.04.2011, 21:06
Tak jakbyś wylosował ale nie masz jeszcze tak do końca zaktualizowanego konta. U mnie przykładowo wygląda to tak http://i51.tinypic.com/xnd8rb.jpg
Po wejściu w 'view' mam rozpiskę meczy.
Może jeszcze zastanawiają się nad Twoją osobą lub sprawdzają czy nie masz zakazu stadionowego;d
Musisz czekać.
Odpowiedz cytując