Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#776
Stary 22.04.2011, 20:53
Okres składania formularzy jest już zakończony.

Obecnie gromadzimy wszystkie formularze w celu przeprowadzenia przydziału biletów. Loteria, której przebieg będzie nadzorował notariusz, zostanie przeprowadzona wówczas, gdy popyt na dany mecz i kategorię przekroczy podaż biletów (dotyczy także pakietów Venue Series i Follow My Team).

Do końca kwietnia otrzymasz e-mailem informację o tym, czy Twój formularz został wybrany.



Po wciśnięciu "view" mam taki komunikat. Martwi mnie to ostatnie zdanie. Sorry, że zaśmiecam, ale nie wierzę w tego ewentualnego fuksa



Odpowiedz cytując