Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#655
Stary 22.04.2011, 20:40
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba liczyć na to, że nam wczorajsza strata nic nie zrobi, a Śląskowi pomoże zdobyć trzecie miejsce
Jak nam nic nie zrobi ta strata to będzię to super sprawa to 3cie miejsce ŚląskaTak przejeżdzając parę dni temu przez Wrocław zobaczyłem piękny widok : wielka budowa ,piekny stadion i obok budowana autostrada to będzie nowy stadion Śląska na 42 770 widzów i obok zjazdy z budowanej autostrady i 255km do Balic. Jadąc przepisowe 140 to 1 godzina 50min i widzimy stadion ,zjeżdżamy z autostrady i parkujemy wspierać Śląsk w pucharachA gdyby tak pomarzyc ,że u nas i tam faza grupowa....
Odpowiedz cytując