http://www.youtube.com/watch?v=1JDZvcapm5U
LUDZIE TO JEST SKARB!
zaden Siwakov, zaden Jirsak.
Kaźmierczak idealnie pasuje do Wisły.
Nawet przy bardziej defensywnym sposobie gry R.Sobolewskiego, Kaźmierczak zapewnia wyważony poziom pomiędzy ofensywą a defensywą.
Trzyma cały czas pewnien poziom, strzela bramki.
ile by nie kosztował, trzeba go koniecznie kupić (do granic rozsądku oczywiście)