Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9145
Stary 22.04.2011, 19:57
http://www.youtube.com/watch?v=1JDZvcapm5U

LUDZIE TO JEST SKARB!

zaden Siwakov, zaden Jirsak.

Kaźmierczak idealnie pasuje do Wisły.
Nawet przy bardziej defensywnym sposobie gry R.Sobolewskiego, Kaźmierczak zapewnia wyważony poziom pomiędzy ofensywą a defensywą.
Trzyma cały czas pewnien poziom, strzela bramki.

ile by nie kosztował, trzeba go koniecznie kupić (do granic rozsądku oczywiście)
Odpowiedz cytując