Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#766
Stary 22.04.2011, 19:36
sorin320 napisał(a):Wyświetl post
Już Wam panowie przyszły wiadomosci na emaile czy jak ? ja aplikowałem o bilety z 7 kont całej rodzinki ale jeszcze nic nie dostalem, żandej informacji
Zaloguj sie na konto i sprawdź. Ja maila nie dostałem, ale na koncie mam coś takiego:

Odpowiedz cytując