Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#763
Stary 22.04.2011, 19:17
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie podali informacje, że pierwsze wiadomości czy się wygrało czy nie będą wysyłac we wtorek...
maile to swoją drogą, ale coś chyba jest na rzeczy...
ja zamawiałem bilety przez w sumie 3 konta. Na dwóch widnieją zera, przy jednym 8 biletów (o tyle aplikowałem). Więc wyraźnie różnicują informacje na kontach. Całkiem zatem mozliwe, że jednak to juz są wyniki losowania
Odpowiedz cytując