fan01 napisał(a):

|
Wlasnie podali informacje, że pierwsze wiadomości czy się wygrało czy nie będą wysyłac we wtorek...
|
maile to swoją drogą, ale coś chyba jest na rzeczy...
ja zamawiałem bilety przez w sumie 3 konta. Na dwóch widnieją zera, przy jednym 8 biletów (o tyle aplikowałem). Więc wyraźnie różnicują informacje na kontach. Całkiem zatem mozliwe, że jednak to juz są wyniki losowania
