Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: GN
Offline
#
21717
22.04.2011, 19:17
WiślakMyślenice chyba wylosował bilety na Euro
Moje pytanie:
Mam problem z Mozillą. Nie mogę wejść w google. Wyskakuje mi info:
500 Internal Server Error
Przeinslatowałem, lecz nie pomogło. Explorer działa ok.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
bondTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bondTSW
Znajdź inne posty napisane przez bondTSW