Piotrek grał dobrze, wygryzł ze składu kupionego za 2,5 mln euro 5 krotnego reprezentanta Chorwacji Cale ale doznał kontuzji i w ostatnim meczu nie grał, dziś też go nie ma w składzie. Paweł niestety ławka ale ma ogromną konkurencje w ataku i wchodzi na końcówki. Arek grał średnio i stracił miejsce w podstawowym składzie. Ogólnie to nie spodziewałem się, że Trabzonspor to taki dobry klub
