|
Skądżeś wziął 300 tys. euro dla Łobo?
Łobo zarobiłby 320 tys. euro, jeśli grałby w pierwszym składzie (nie gra), strzelał bramki (nie strzela), asystował (nie asystuje), zdobywał Mistrzostwo Polski (ostatnio mu się nie zdarzyło), Puchar Polski (w ogóle mu się nie zdarzyło), awansował do grupy LM (nie awansował) lub LE (także nie awansował).
Bardziej prawdopodobne, że Wojtek zgarnia 180 tys.
I moim zdaniem bardziej prawdopodobne, że Rios i Boukhari dostają połowę, może 2/3 tego co napisałeś.
|