|
Na mecze Biało-Czerwonych nie udało się ale mam pomieszane półfinał w Warszawie i grupowy z ukraińskimi na które widocznie aż takiego zainteresowania nie było. Może uda się wymienić na coś u Nas. Z tego co zauważyłem to jak wybraliśmy maksimum czyli 4 bilety na spotkanie to mniej nie mogliśmy już wylosować;d
|