Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#749
Stary 22.04.2011, 16:11
Na mecze Biało-Czerwonych nie udało się ale mam pomieszane półfinał w Warszawie i grupowy z ukraińskimi na które widocznie aż takiego zainteresowania nie było. Może uda się wymienić na coś u Nas. Z tego co zauważyłem to jak wybraliśmy maksimum czyli 4 bilety na spotkanie to mniej nie mogliśmy już wylosować;d
Odpowiedz cytując