Wyświetl pojedynczy post
raaadek1
Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9139
Stary 22.04.2011, 14:41
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Mały,Melikson,Genkow- to są najsilniejsze ogniwa w ofensywie obecnie w Wiśle i to Oni ciągną gre do przodu.Kirm za czesto traci piłki w pojedynkach 1 na 1 ,marnuje sytuacje bramkowe.już bym wolał Palijca na lewej pomocy.
Poprostu już widziałem znacznie lepszych lewych pomocników w Wiśle niż Andraż np. Zieniu,Paulista,Gora czy nawet Brasilia.O Kosie nawet nie wspominam

Małkowskim bym sie z Bełchatowa zainteresował.
A Małecki nie traci piłek w pojedynkach 1 na 1. Nie rzadko z jego holowań piłki nie ma żadnego pożytku a jest tylko strata piłki.
A porównywania Kirma do wymienionych graczy przemilczę.
Odpowiedz cytując