AYALA napisał(a):

Mały,Melikson,Genkow- to są najsilniejsze ogniwa w ofensywie obecnie w Wiśle i to Oni ciągną gre do przodu.Kirm za czesto traci piłki w pojedynkach 1 na 1 ,marnuje sytuacje bramkowe.już bym wolał Palijca na lewej pomocy.
Poprostu już widziałem znacznie lepszych lewych pomocników w Wiśle niż Andraż np. Zieniu,Paulista,Gora czy nawet Brasilia.O Kosie nawet nie wspominam
Małkowskim bym sie z Bełchatowa zainteresował.
|
A Małecki nie traci piłek w pojedynkach 1 na 1. Nie rzadko z jego holowań piłki nie ma żadnego pożytku a jest tylko strata piłki.
A porównywania Kirma do wymienionych graczy przemilczę.