Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9138
Stary 22.04.2011, 13:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kirm razem z Malym jest najlepszym strzelcem druzyny wiec jakim cudem nie ma z niego pozytku? Pierwszy raz ogladales Wisłe w tym sezonie czy co, ze tak gadasz? Kirm zagral dobre spotkanie jak reszta zespolu ale co moglismy zrobic majac przed soba wszystkich pilkarzy Slaska. Co miał powiedziec np Guardiola po meczu z Interem - ze ten pilkarz albo ten pilkarz zagral słabo dlatego nie ma awansu do Finału? Przegralismy przez błedy własne a nie przez Kirma. Z takich spotkan mozna wyciagnac dobre wnioski na przyszłosc.
Mały,Melikson,Genkow- to są najsilniejsze ogniwa w ofensywie obecnie w Wiśle i to Oni ciągną gre do przodu.Kirm za czesto traci piłki w pojedynkach 1 na 1 ,marnuje sytuacje bramkowe.już bym wolał Palijca na lewej pomocy.
Poprostu już widziałem znacznie lepszych lewych pomocników w Wiśle niż Andraż np. Zieniu,Paulista,Gora czy nawet Brasilia.O Kosie nawet nie wspominam

Małkowskim bym sie z Bełchatowa zainteresował.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.04.2011 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując