AYALA napisał(a):

|
Tym lewym pomocnikiem BATE-Nechijachikiem też można by sie zainteresowac bo z Kirma wielkiego pożytku nie ma
|
Kirm razem z Malym jest najlepszym strzelcem druzyny wiec jakim cudem nie ma z niego pozytku? Pierwszy raz ogladales Wisłe w tym sezonie czy co, ze tak gadasz? Kirm zagral dobre spotkanie jak reszta zespolu ale co moglismy zrobic majac przed soba wszystkich pilkarzy Slaska. Co miał powiedziec np Guardiola po meczu z Interem - ze ten pilkarz albo ten pilkarz zagral słabo dlatego nie ma awansu do Finału? Przegralismy przez błedy własne a nie przez Kirma. Z takich spotkan mozna wyciagnac dobre wnioski na przyszłosc.