Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44152
Stary 22.04.2011, 13:00
Moja wizja listy transferowej z klubu


Zawodnicy których będzie łatwo pozbyć: (0% szans na pozostanie)

- koniec kontraktu/wypożyczenia:
1. Branco - Dno absolutne. Gość bije rekordy w prędkości wylatywania z kolejnych klubów.
2. Żurawski - przydatność przydatność na boisku to okrągłe zero.
3. Rios - Przydatność znacznie mniejsza od sumy odstępnego.
4. Sivakov - Brak opcji pierwokupu w kontrakcie. Brak większej przydatności.
5. Boukhari - gość mógł rządzić teraz z Meliksonem na boisku. Szkoda, że potraktował Wisłę jako lekkie dorobienie do emerytury.

- zarzuty korupcyjne:
6. Łobodziński - Wyleci dyscyplinarnie jak Nikola Mijailović lub sam odejdzie. Przyszłości w klubie nie ma najmniejszej.

Zawodnicy których będzie się trudniej pozbyć: (niestety spore szanse na pozostanie)

- do wypożyczenia lub sprzedaży:
7. Garguła - brak szans do powrotu do formy sprzed kontuzji jaką złapał w meczu Pucharu Ekstraklasy z Legią w 2009r., grając jeszcze w barwach GKS'u. Sam się wypowiada, że chętnie by odszedł gdzieś gdzie mógłby grać.
8. Boguski - brak szans do powrotu do formy sprzed kontuzji jaką złapał w meczu 27. kolejki Ekstraklasy z Legią w 2009r. Ma kontrakt z nami do 2015r. Dobrze byłoby go przynajmniej wypożyczyć gdzieś gdzie by mógł powoli łapać jakąś formę.
9. Sobolewski - ma już po prostu swoje lata niestety. Z powodu wieku już znacznie wcześniej chciano się go pozbyć. Dobrze, że wtedy tego nie zrobili, ale teraz...
10. Jovanić - szukają mu już nowego klubu, ale czy ktoś go będzie chciał. Chyba najbardziej nieudany transfer gotówkowy.
11. Kowalski - trzeba mu szukać nowego klubu.
12. Burliga - nie zdołał przebić się do składu. Przynajmniej wypożyczyć by miał choć szansę się pokazać gdzieś gdzie mógłby grać.

Przydatni zawodnicy których możemy stracić: (xx% szans na pozostanie)

- koniec wypożyczenia:
13. Cikos - ta sama historia co a Alvarezem rok temu. Ale wydaje się że ma trochę większe szanse na wykupienie niż Alvarez.
14. Chavez - trwają rozmowy na temat ewentualnego wykupienia (?). O niego warto walczyć! Pytanie czy cena nie jest za wysoka za uczestnika Mistrzostw Świata. I tak na ten sezon ściągnęliśmy go tylko dzięki luce w jego kontrakcie. Będzie ciężko (drogo).

- zainteresowane ze strony innych klubów:
15. Małecki - Już o niego pytają (Francuzi chcą Małeckiego). W kontrakcie ma sumę odstępnego 2,5mln ale kluby mogę dogadać się oczywiście niżej. Za dobre pieniądze klub go pewnie puści.


Pierwszych sześciu na pewno odejdzie także dobrze, że dyrektor sportowy już jeździ i szuka.
Ale powinni się też rozglądać teraz za kimś z kartą na ręku bo cierpimy na taki brak napastników, że nie pogardziłbym nawet kolejnym Dudu "da goal machine"
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 02.05.2011 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując