Ja się jeszcze raz pytam w którą niby "uliczkę" wy chcieliście te piłki za obrońców lub prostopadłe podania zagrywać, jak niektórzy gracze Sląska się ze swojego pola karnego nie ruszali. Mieliśmy zero spalonych, sami sobie odpowiedzcie dlaczego.
Poza tym dziwi mnie panika u niektórych, już wcześniej mówiło się że raczej wszystkiego do końca nie wygramy i jak gdzieś zgubimy punkty to właśnie na wyjeździe ze Śląskiem. No a teraz nagle jakaś rozpacz na forum. Przecież nikt nie mówił że o mistrza będzie łatwo, ale mimo wszystko wciąż mamy praktycznie 4 punkty przewagi a Jaga choć ma łatwiejszy terminarz od nas to wcale nie znaczy że jest on łatwy i okazji do pogubienia punktów też kilka mają.
Ktoś prosił chyba o statystyki:
Śląsk - Wisła
bramki: 2-0
sytuacje: 11-18
strzały: 11-22
strzały celne: 5-6
posiadanie piłki (w %): 29-71
faule: 14-8
dośrodkowania: 9-57
spalone: 6-0
rzuty rożne: 1-11