Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9135
Stary 22.04.2011, 12:43
AYALA napisał(a):Wyświetl post
no faktycznie wczoraj zagrał super.Z jego rajdów niewiele wynika,bardzo często traci piłke ,marnuje sytuacje bramkowe ,przy tym jest słaby technicznie.
No tak, Kirm jest winny za wczorajszą porażkę, nie ma co. Wszyscy zagrali super ale Kirm fatalnie.
Naprawdę jak się nie raz czyta to forum to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

AYALA napisał(a):Wyświetl post
Pozatym obaj brali udział w meczach z Lewadią i Karabachem o których chyba każdy chce zapomniec
Ja bym wywalił każdego kto grał w tamtych meczach, a co!
Odpowiedz cytując