AYALA napisał(a):

|
no faktycznie wczoraj zagrał super.Z jego rajdów niewiele wynika,bardzo często traci piłke ,marnuje sytuacje bramkowe ,przy tym jest słaby technicznie.
|
No tak, Kirm jest winny za wczorajszą porażkę, nie ma co. Wszyscy zagrali super ale Kirm fatalnie.
Naprawdę jak się nie raz czyta to forum to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
AYALA napisał(a):

|
Pozatym obaj brali udział w meczach z Lewadią i Karabachem o których chyba każdy chce zapomniec
|
Ja bym wywalił każdego kto grał w tamtych meczach, a co!