Mungo napisał(a):

Ty z tym Kirmem na serio Kirm jest motorem napedowym naszych ofensywnych akcji a ty piszesz ze nie ma z niego pozytku, lepiej obejrzyj jeszcze raz nasze mecze z rundy wiosennej i zobaczysz ze kirm jest jednym z najlepszych zawodników naszej druzyny jak nie ligi.
|
no faktycznie wczoraj zagrał super.Z jego rajdów niewiele wynika,bardzo często traci piłke ,marnuje sytuacje bramkowe ,przy tym jest słaby technicznie.Do Zienia to mu bardzo daleko czy nawet do Jaśka Paulisty.Na lige to może i Andraż starczy ale nie na puchary to trzeba szukac kogoś lepszego.To samo Jirsak.Przynajmniej jeśli mówimy o pierwszej 11.Pozatym obaj brali udział w meczach z Lewadią i Karabachem o których chyba każdy chce zapomniec