AYALA napisał(a):

PS poleca zawodników do naszej ligi
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Eks...772,1,381.html
Imponuje 20 bramek tego Alvesa z Videotonu,co prawda ma 28 już lat ale jako zastępca Gienka by sie przydał albo ten trzeci strzelec ze Słowacji-Majtan ze Ziliny.
Tym lewym pomocnikiem BATE-Nechijachikiem też można by sie zainteresowac bo z Kirma wielkiego pożytku nie ma
|
Ty z tym Kirmem na serio

Kirm jest motorem napedowym naszych ofensywnych akcji a ty piszesz ze nie ma z niego pozytku, lepiej obejrzyj jeszcze raz nasze mecze z rundy wiosennej i zobaczysz ze kirm jest jednym z najlepszych zawodników naszej druzyny jak nie ligi.