Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.04.2011, 12:06
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli trener Maaskant wpaja piłkarzom grę taktyką 4-5-1 to moim zdaniem potrzebujemy wysokiego napastnika, który będzie posiadał cechy o których wspomniałeś, takim zawodnikiem jest Genkov, który swoją grą to potwierdza, walczy w powietrzu, ściąga na siebie uwagę obrońców, dzięki czemu robi się miejsce dla naszych skrzydłowych..
Mam nadzięję że po tym meczu nie będzie się rozliczało Genkova tylko i wyłącznie ze zdobywanych bramek. Gdyby Gienek grał i strzelił dla Wisły zwycięską bramkę zapewne Uran235 dałby mu "6" dowalając "Bułgar zmarnował w meczu kilka bardzo dobrych sytuacji do wyprowadzenia drużyny na prowadzenie. Genkow po prostu musi takie okazje wykorzystać."

Gdyby tak każdy wykorzystywał to co ma to wyniki w piłce byłyby dwócyfrowe, a królem skrzelców zostawał by gość który zdobywa w sezonie około 100-120 goli.
Odpowiedz cytując