Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 22.04.2011, 11:49
Ten mecz mi przypominał finał króla pomiędzy realem i barceloną , Barcelona najlepszy klub swiata a nie poradził sobie z dobrze grającymi w obronie zawodnikami realu , wiem ze są juz tylko 3 a w sumie 4 pkt przewagi , ale jak chłopaki zaczną grać w piłke , a nie mysleć juz o fecie na rynku czy grze w lidze mistrzów , to mistrza zdobędziemy .
Odpowiedz cytując