Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 22.04.2011, 11:05
http://www.wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=3035

Cytat:
Przedstawiciele wiślackiej koszykówki przekazali prezydentowi Krakowa złoty medal za mistrzostwo Polski i zaprojektowaną na tę okoliczność koszulkę. Prezydent Majchrowski również zadbał o drobne upominki.

za co ?
Za cofanie w rozwoju wielu sekcji Wisły w tym mistrzowskiej drużyny liczącej się w europie koszykarek Wisły, które muszą się gniezdzić w małej salce, która wzbudza śmiech i politowanie u delegatów FIBA?
Już pomijam brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony miasta Kraków, które godnie reklamują po świecie koszykarki.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.04.2011 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując