http://www.wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=3035
Cytat:
|
Przedstawiciele wiślackiej koszykówki przekazali prezydentowi Krakowa złoty medal za mistrzostwo Polski i zaprojektowaną na tę okoliczność koszulkę. Prezydent Majchrowski również zadbał o drobne upominki.
|
za co ?
Za cofanie w rozwoju wielu sekcji Wisły w tym mistrzowskiej drużyny liczącej się w europie koszykarek Wisły, które muszą się gniezdzić w małej salce, która wzbudza śmiech i politowanie u delegatów FIBA?
Już pomijam brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony miasta Kraków, które godnie reklamują po świecie koszykarki.