Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#622
Stary 22.04.2011, 10:56
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A Twoja wola? Jak tam gra Riosa? Lepszy od Żurawia?

Pytanie jest takie, nie kto jest lepszy a kto mniej gorszy Żurawski czy Rios. Obaj to dwóch mega słabiaków więc nie mędrkuj albo tym bardziej wyładowuj swojej frustracji na mnie!


Kiedyś pisałem (przed sezonem) żeby sprowadzić Gikiewicza (tego Gikiewicza ze Śląska). Piszę poważnie, nie możemy mieć samych gwiazd jak Genkov w zespole z powodów finansowych. To może lepiej miec takich biegających wilczków walczaków jak Gikiewicz czy Daniel Sikorski z Górnika na ławce niż stetryczałego Żurawskiego albo cierpiącego na bramkowstręt powolnego Riosa. Sądzę że przy tej ilości dośrodkowań Gikiewicz albo Sikorski któreś zamieniliby na gola. Chłopaki przynajmniej mają siłę walczyc, biegać i nóg nie odkładają. Takich piłkarzy powinniśmy mieć na ławce a nie Żurawskiego, Riosa, Boukharego, Branco.... drogi zaciąg starych najemników. I jak trzeba kimś grac, to nie ma kim.
Trudno się nie zgodzić. Zamiast leszcza Riosa czy odcinającego ostatnie kupony Żurawskiego lepiej mieć na ławce choćby Ćwielonga. Tak, Ćwielonga. Kij z tym, że nieskuteczny, bo nasza dwójka pseudo-napastników również bramek nie strzela (z celnymi strzałami na bramkę szału też nie ma).
Lepiej po prostu mieć na ławce kogoś, kto może mecz ożywić, szarpnąć, nawet jeśli obiektywnie odstaje od reszty umiejętnościami i wyszkoleniem.

A my mamy Riosa, który w europejskiej piłce jest zerem (brak szybkości, brak strzału, nie powalczy z obrońcami) i Żurawskiego, o którym lepiej nic nie będę pisał. Oni od Ćwielonga fajniej wyglądają tylko w rozpisce przedmeczowej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.04.2011 o godz. 11:09.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując