Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 22.04.2011, 10:42
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nasuwa się prosty wniosek po tym meczu i myślę, że nie tylko po tym - potrzeba drugiego wysokiego napastnika - wiadome Ameryki nie odkryłem tym stwierdzeniem ale coraz bardziej to widać, że na tej pozycji nominalnego środkowego napastnika mimo tego iż ''na papierze'' mamy ich paru to w rzeczywistości jest tylko jeden Genkov.
Nie potrzeba nam wysokiego napastnika... potrzeba nam napastnika który poprostu biega i walczy!

Wczorajszy mecz wyglądał zupełnie tak jak za czasów trenera Skorży gdy po boisku biegał Brożek... Małecki jest dokładnie taką samą _______! Potrafi tylko rozkładać ręce i mieć pretensje do całego świata! Ale widać taki urok IKON KLUBU
Odpowiedz cytując