Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#612
Stary 22.04.2011, 09:50
Nie rozumiem, jednego. Majac w atakaku piłkarza taiego jak Patryk szybkiego potrafwiacego sie urwac, my zamiast probowac szansy w szybkich podaniach w uliczke ( dodatkowo majac melikosna ktory z tego słynie ) gramy piłka do rogu i wrzuta, gdzie mały nigdy by nie wygrał takiego pojedynku, poprostu nie ma do tego warunkow, zawsze był ciezkim twardym zawodnikiem a nie huhrem ktore wysoko skacze, do tego jest niki.. A pozatym w ten sposob nie gra jesli gra sie systemem 4:5:1 kazdy to wie.. Nie podoba mi się gra Wisły i wizja na ta druzyne z 1 napastnikiem..
Na plus utrzymwanie się przy piłce, tylko brakowało jakiegos nagłego przyspieszenia.

PS. Gdzie mozna zobaczyc dokładne statystyki z tego meczu
Odpowiedz cytując