Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#608
Stary 22.04.2011, 09:23
57 dośrodkowań, z których tak naprawdę jedno trafiło do adresata, kiedy to Kirm główkował z 5 metrów i nie trafił bramkę. Pozostałe albo były tak fatalne, że przelatywały przez całe pole karne albo nie było w tym polu karnym nikogo do kogo ta piłka mogła trafić.
Ciekawie operowaliśmy piłką ale zabrakło elementu zaskoczenia no i oczywiście brak napastnika, bo żaden z wariantów Maaskanta nie wypalił. Do przewidzenia też było, że albo w końcu zmęczymy ich i wbijemy jakąś bramkę albo nas dobiją jakąś zabójczą kontrą.

To forum ma naprawdę cudowne wahania nastrojów. Pamiętam głosy po porażce z Azerami, że będziemy się bić od utrzymanie albo staniemy się ligowym średniakiem. Pod koniec rundy jesiennej 2 miejsce uznano za cud i fart, a po starcie rundy wiosennej połowa forum namaściła Wisłę na Mistrza. A ta podnieta, że Jaga jest 3 punkty za nami to już śmiech na sali. My nie mamy się skupiać na nich tylko na sobie i na każdym następnym meczu. Niektórzy tutaj twierdzą chyba, że Jaga wygra wszystko do końca. Jakbyśmy mieli za sobą Barcelonę to wtedy rozumiałbym strach.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 22.04.2011 o godz. 09:29.
Odpowiedz cytując