|
Spokój. Gramy dobrze, tylko skuteczności brak. Wróci Genkov to zacznie się znów punktowanie. Gramy pomysłowo,nie schematycznie. A to przyniesie efekty. Na autobus w bramce tylko strzały z dystansu lub multum wrzutek w pole karne. Wszystko to mieliśmy,tylko wykończenia zabrakło. Zwyczajny pech i tyle. Spójrzcie na to chłodnym okiem to wtedy przestaniecie wypisywać bzdury.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|