eMAGieIKa napisał(a):

|
Pod wzgledem posiadania pilki hehehe. Jaga zaczyna juz byc bardzo blisko, wiec nie ma co rozpaczac, a wziac sie do roboty i w kolejnym meczu 3pkt musza byc!
|
No i pod wzgledem liczby dosrodkowan - tu chyba w ogole ustanowilismy rekord ligi
Niestety okazuje sie, ze jestesmy niewolnikami jednego ustawienia i jednej taktyki co gdy wypada wazne ogniwo (Genkow)
okazuje sie bezsensu - ten mecz mogl trwac kolejne 90 minut, a i tak nic by to nie zmienilo.
Mi sie wydawalo, ze kazdy zespol powinien miec przygotowane co najmniej dwa warianty taktyczne.