Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 22.04.2011, 07:58
bo nikt tak się do tej pory nie barykadował z nami jak teraz Śląsk!! Gdyby nie ta 1 brama ten mecz mógłby wyglądać innaczej. Ale już o tym pisałem, że Sobol po kartce powinien odpocząć na ławce troszkę dłużej.
Jedyne co te mecze łączy to ilość wrzutek. Tam graliśmy słabo, tutaj gra wyglądała o wiele lepiej..
co Ty chciałeś zrobić? oddać pole ? Może lepiej piłkę Śląskowi, taka gra to byłaby woda na młyn dla nich.

Do gry z klepy nie trzeba nadzwyczajnej techniki, tylko zgrania i myślenia. Z resztą z tego słynęła od zawsze Wisła gra z klepki na małej przestrzeni. Powoli to wychodzi ale trzeba to dotrzeć jeszcze

jeszcze jedno gdyby nie szczęście to mecz z Widzewem były w plecy. Tam nieporadność ich linii ataku była aż nadto widoczna
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 22.04.2011 o godz. 08:03.


Odpowiedz cytując