|
Podpisuję się pod słowami Witka. Spokojnie, to tylko 1 porażka. Źle, że się przytrafiła, ale nie ma co rozdzierać szat. Lepiej we Wrocku niż z Lechem, Legią, albo nie daj Boże z Cracovią. Może niektórym ta porażka schłodzi nieco głowy i przypomni, że do mistrzostwa jeszcze kawałek drogi...
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
|