Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 22.04.2011, 06:20
Ten mecz wygladał jak pojedynek Interu z Barceloną w meczu rewanzowym. Ogromne posiadanie pilki, autobus postawiony przez Mourinho i odpadniecie Barcy z LM. Ten sam wariant zastosowal Lenczyk i niestety tez przyniosł podobny skutek. To byl zimny prysznic dla Wisly - lepiej przegrac teraz ze Slaskiem niz potem w najwazniejszych pojedynkach rundy.
Odpowiedz cytując