Żurawski: "Już w szatni powiedzieliśmy sobie, że o tym meczu trzeba zapomnieć." Przepraszam, że coooooo
Czikosz: "Myślę, że gdyby nie ten gol, wynik byłby lepszy. Moglibyśmy wygrać. Odrabianie strat od samego początku nie jest sprawą łatwą " Jakieś jaja i tyle, tak się wypowiadają zawodnicy walczący o mistrzostwo

Może lepiej sie Czikoszowi odrabia jak straci bramkę w 85 min
