Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#581
Stary 22.04.2011, 02:03
Żurawski: "Już w szatni powiedzieliśmy sobie, że o tym meczu trzeba zapomnieć." Przepraszam, że coooooo

Czikosz: "Myślę, że gdyby nie ten gol, wynik byłby lepszy. Moglibyśmy wygrać. Odrabianie strat od samego początku nie jest sprawą łatwą " Jakieś jaja i tyle, tak się wypowiadają zawodnicy walczący o mistrzostwo Może lepiej sie Czikoszowi odrabia jak straci bramkę w 85 min
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując